Tortolandia

Forum Tortolandii => Warto wiedzieć => Wątek zaczęty przez: tortolandia team Grudzień 01, 2015, 03:50:32Tytuł: NOWA wersja sklepu PAN
Wiadomość wysłana przez: tortolandia team Grudzień 01, 2015, 03:50:32
Od 1 grudnia sklep PAN Centrum Słodkiej Dekoracji pod adresem www.pan-centrum.pl działa w całkowicie nowej szacie graficznej i z wieloma nowymi możliwościami. Jeszcze nigdy kupowanie nie było tak przyjemne. Zapraszamy do wypróbowania.

WAŻNA INFORMACJA
Wychodząc na przeciw zapytaniom o zwiększenie oferty sklepu Tortolandia postanowiliśmy zmienić zasady działania sklepu Tortolandii. Od dnia dzisiejszego sklep Tortolandia został zintegrowany z nowym sklepem internetowym PAN. Tym samym wszyscy forumowicze Tortolandii niezależnie od tego czy prowadzą działalność gospodarczą, czy też zajmują się hobbistycznie dekorowaniem mogą teraz kupować cały asortyment w sklepie www.pan-centrum.pl na fakturę firmową VAT lub prywatnie na paragon.

Niektóre produkty w sklepie Tortolandia były dostępne w nieco bardziej atrakcyjnej cenie niż w sklepie PAN. Otrzymaliśmy zapewnienie, że już wkrótce forumowicze Tortolandii otrzymają specjalny kod rabatowy uprawniający do zakupów w sklepie PAN ze specjalnym Tortolandowym rabatem :)

Liczymy, że podjęte przez nas zmiany spotkają się z Waszym uznaniem i zadowoleniem.

Pozdrawiamy