Tortolandia

Forum Tortolandii => Wielki Konkurs na Tort Miesiąca => Wątek zaczęty przez: tortolandia team Wrzesień 30, 2015, 04:46:03Tytuł: Konkurs 04 2015
Wiadomość wysłana przez: tortolandia team Wrzesień 30, 2015, 04:46:03
  Edycja kwietniowa konkursu 2015 nareszcie rozstrzygnięta !

W pierwszej kolejności gorąco przepraszamy za niedopuszczalne opóźnienie w rozwiązaniach konkursów. Ważne powody tego opóźnienia jak przenoszenie domeny do innego operatora, zmiana serwerów itd. nie mogą być w żadnym wypadku dla nas usprawiedliwieniem tak skandalicznego opóźnienia. Aby choć w części ukoić nerwy i zrekompensować niepotrzebny stres zwycięzcom opóźnionych konkursów ufundowaliśmy dodatkową nagrodę w postaci najnowszej książki Malgorzaty Weber "Słodko-słodkie". Jeszcze raz gorąco wszystkich przepraszamy i obiecujemy poprawę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ich udział i uszczęśliwienie nas kibiców i forumowiczów widokiem ich wspaniałych i dopracowanych tortów.

Jak zawsze jury pod uwagę brało przede wszystkim :
1. Nowatorstwo i pomysłowość projektu,
2. Czystość i profesjonalizm wykonania,
3. Stopień trudności zastosowanych technik zdobniczych,
4. Ilość oddanych głosów przez forumowiczów
5. Jakość zdjęcia i kompozycji fotograficznej
6. Doświadczenie konkursowe uczestnika konkursu

W konkursie kwietniowym zwycięskim tortem została praca pt.” Pingwiny z Madagaskaru -odsłona druga”„  a przyczynili się do tego -Kowalski, Szeregowy , Skipper, Rico i inne postaci z modnej bajki oraz autorka tego uroczego tortu - Agulena, zajmując kolejny miesiąc z rzędu miejsce na podium. Gratulujemy!

Wyróżnienie:
Zachwycił nas również realizm tortu -konsoli „Let's do some music”, której autorem jest UAKALEUU- Bardzo udany debiut w naszym konkursie. Gratulujemy! I czekamy na „więcej” :)

Na uwagę zasługuje również figurka Meridy autorstwa Alll, w której doskonale został uchwycony charakter postaci i gdyby figurka stała na torcie powalczyłaby z pewnością o podium. Spodobała nam się również „Pszczółka Maja” autorstwa Mozy oraz „Jacht” Aguleny.
Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu!


WYNIKI WIELKIEGO KONKURSU NA TORT MIESIĄCA - KWIECIEŃ 2015

I miejsce, tytuł "TORT MIESIĄCA"
oraz nagrodę główną
książkę M.Weber "Od pomysłu do realizacji"
oraz
najnowszą książkę M.Weber "Słodko-słodkie"
otrzymuje :
Agulena za tort "Pingwiny z Madagaskaru II"

Wyróżnienie
oraz wejście do konkursu TORT ROKU 2015
otrzymują :
Uakaleuu za tort "Let's music"Mamy nadzieję, że wiele osób zgodzi się z naszym jury, choć nie wątpimy, że równie dużo przeciwników znajdzie nasz werdykt. Jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził.

Pozdrawiamy
Jury Tortolandia Team