Konkurs marcowy 2012 wyjaśnienie
   Strona główna   Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs marcowy 2012 wyjaśnienie  (Przeczytany 2518 razy)
tortolandia team
Administrator
Mistrz Babeczka/Ciacho
*****

Karma: 0
Offline Offline

Wiadomości: 705


« : Kwiecień 13, 2012, 05:31:26 »

Na początek małe wyjaśnienie.

Jak niektórzy zauważyli, praktycznie od początku roku wyniki konkursu nie są już ogłaszane zaraz pierwszego dnia kolejnego miesiąca, jak to miało miejsce w ubiegłym roku. Nie jest to jednak nasza opieszałość czy zła wola, jak zdążyli niektórzy nam już zarzucić. Uważnie czytający forum zauważyli na pewno informacje na temat terminu końcowego zgłaszania tortów w danym miesiącu. W ubiegłym roku była to z reguły data 25-ego, co zostawiało około tydzień na głosowanie i tym samym wyniki można było ogłosić zaraz pierwszego dnia kolejnego miesiąca. Pomimo wskazywanego terminu zakończenia przyjmowania zgłoszeń każdego miesiąca sporo osób zgłaszało swoje prace już po tym terminie lub nawet w ostatnim dniu miesiąca. Tym samym z oczywistych względów odbierali sobie możliwość na zwycięstwo z pracami wstawionymi w pierwszych dniach danego miesiąca. Prace wstawione w ostatnich dniach miesiąca widziało znacznie mniej osób niż prace wstawione w pierwszych dniach. Szanse na głosy były więc nieporównywalne.
Jak większość zauważyła od początku roku terminem zakończenia przyjmowania zgłoszeń w danym miesiącu jest ostatni dzień miesiąca. Musimy jednak dać wszystkim czas na obejrzenie prac i oddanie swoich głosów. Nie możemy więc kończyć w takiej sytuacji głosowania w ostatnim dniu miesiąca i podawać wyników pierwszego jak to miało miejsce w ubiegłym roku. Jak zauważyliśmy po około 7-10 dniach nowego miesiąca głosy powoli przestają być oddawane i wówczas możemy podać wyniki.
Miało być krótkie wyjaśnienie, a wyszło długaśne Mamy jednak nadzieję, że teraz już wszystko jasne i każdy spokojnie poczeka na wyniki podawane we właściwym momencie. Apropos - dotyczy to także konkursu rocznego w którym praktycznie zakończyło się oddawanie głosów i za chwilę ogłosimy wyniki.


    


Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC